HĽADÁTE POMOC S HLÁSENÍM INTRASTAT?

        Pripravíme Vám cenovú ponuku podľa  prvého hlásenia,                                 ktoré máte u nás  zdarma.

Získajte Intrastat hlásenia bez zbytočných starostí a straty času

Dostali ste od Štatistického úradu SR výzvu na podanie Intrastat hlásenia, alebo ste sa o ňom dozvedeli nejakým iným spôsobom, a teraz si nie ste istí, čo máte robiť?

Nie ste v tom sami...

Výzvu na podanie Intrastat hlásenia od Štatistického úradu SR dostáva každoročne množstvo podnikateľov, ktorí obchodujú s inými krajinami Európskej únie a za kalendárny rok prekročili:

 • prah oslobodenia pre prijatie tovaru vo výške 200 000 EUR, alebo
 • prah oslobodenia pre odoslanie tovaru vo výške 400 000 EUR.

 

Nemáte radi papierovačky a byrokraciu?

Ak nemáte radi komunikáciu s úradmi, byrokraciu a vypĺňanie najrôznejších formulárov, máme pre vás zlú správu.

Podávanie Intrastat hlásení je práve o tom. Keď prekročíte prah oslobodenia, musíte každý mesiac podávať Štatistickému úradu hlásenie o tovare, ktorý ste odoslali do iných krajín EÚ alebo z nich prijali.

 

Existuje však aj jednoduchšia cesta!

Zverte starostlivosť o Intrastat hlásenia vašej spoločnosti do rúk profesionálov a zbavte sa tak starostí, ušetrite váš drahocenný čas a získajte istotu, že vaše hlásenia budú podané skutočne správne a vždy včas.

Vieme, že ako podnikatelia musíte myslieť na množstvo povinností s rozličnými termínmi. Musíte myslieť na daň z príjmu, daň z pridanej hodnoty, odvody a množstvo ďalších povinností. Našim cieľom je odbremeniť vás aspoň od jednej z nich – každomesačného podávania Intrastat hlásení.

 

Vyhnite sa výzvam, upomienkam a sankciám

Keď zveríte vaše Intrastat hlásenia do našich rúk, budete mať istotu, že budú vždy podané včas a vyplnené správnym spôsobom.

Vás to pritom nebude stáť takmer žiadny čas. Stačí nám včas dodať potrebné poklady a tým sa vaše starosti spojené s Intrastat hláseniami končia.

Navyše si budete môcť byť istí, že vám už nebudú chodiť žiadne výzvy či upomienky zo Štatistického úradu a taktiež sa vyhnete možným sankciám až do výšky 3 300 EUR.

 

Nulové hlásenia sú u nás zadarmo

Po prekročení prahu oslobodenia musíte každý mesiac podávať hlásenie, bez ohľadu na to, či ste v danom mesiaci vôbec obchodovali v rámci Európskej únie.

V mesiacoch, keď nevykonáte žiadne transakcie, za vás podáme nulové hlásenie úplne zadarmo.

Ak je teda váš obchod sezónny, nemusíte sa obávať, že by ste platili za podávanie prázdnych hlásení počas „hluchých“ mesiacov.

 

Musíte skutočne podávať hlásenie? Zadarmo to zistíme za vás

Prvým krokom pri nadviazaní novej spolupráce je vždy zistenie, či skutočne musíte podávať Intrastat hlásenie.

Štatistický úrad totiž posiela výzvy na podávanie hlásení na základe údajov o DPH, ktoré môžu byť nesprávne vyplnené a skresľovať tak údaje o medzinárodnom obchode vašej spoločnosti.

Často sa preto stáva, že Štatistický úrad pošle výzvu na základe skreslených údajov a po bližšom preskúmaní zistíme, že Intrastat hlásenie vôbec nemusíte podávať.

Túto kontrolu robíme na začiatku každej spolupráce a zadarmo. Nechceme, aby ste sa zbytočne zaťažovali touto povinnosťou, ak naozaj nemusíte.

 

Dobry den pan Matejovsky,

dakujem za pomoc a odborné rady  pri riešení spravodajskej povinnosti, ktorú nemusíme plniť, nakolko transakcia, ktorou nam tato povinnost vznikla, nespada do hlaseni intrastatu a teda cela povinnost hlaseni sa bude rusit.

Som rada že som Vás oslovila. Ktovie ako by to dopadlo?

Hot chilli lode, s.r.o.

Získajte správne vyplnené hlásenia bez zbytočných starostí:

 • Šetríme váš čas a zbavujeme vás starostí. Niektoré Intrastat hlásenia sú skutočne jednoduché, no iné môžu zabrať dlhé hodiny či dokonca dni. Vďaka tomu, že vás budeme pri komunikácii so Štatistickým úradom plnohodnotne zastupovať, nebudete musieť túto povinnosť vôbec riešiť a budete sa môcť naplno venovať vášmu podnikaniu.
   
 • Vyhnete sa byrokracii, upomienkam a možným sankciám. Všetku komunikáciu so Štatistickým úradom budeme riešiť za vás. Postaráme sa o správne a včasné podanie všetkých hlásení, vďaka čomu sa vyhnete ďalším starostiam v podobe upomienok, výziev a dokonca možných sankcií.
   
 • Dlhoročné skúsenosti v odbore. Pomáhaniu podnikateľom s vyplňovaním a spracovaním Intrastat hlásení sa venujeme už viac ako 12 rokov. Vďaka nadobudnutým skúsenostiam a výhradnej špecializácii na túto oblasť sme vám schopní poskytnúť skutočne profesionálne služby na vysokej úrovni.
   
 • Diskrétnosť je zmluvne daná. O údaje o vašom podnikaní a vašich obchodných partneroch sa skutočne nemusíte obávať. K diskrétnemu prístupu sa zmluvne zaväzujeme. Navyše, na spracovanie Intrastat hlásenia nepotrebujeme vaše faktúry. Stačí, keď nám potrebné údaje zašlete napríklad v Excelovskej tabuľke.
   
 • Správnosťou údajov si môžete byť istí. Presne vieme, kam musia byť jednotlivé položky zaradené a ako musí byť hlásenie podané, aby ste sa vyhli akýmkoľvek problémom, ďalším výzvam či sankciám.
   
 • Konzultácia osobne, cez telefón alebo online. Niektorí klienti preferujú osobné stretnutie, iní radšej šetria čas a komunikujú na diaľku. Prispôsobíme sa vašim požiadavkám a budeme s vami komunikovať vami preferovaným spôsobom.

 

Konzultácia a prvé hlásenie zadarmo

Ak pri kontrole zistíme, že sa vás ohlasovacia povinnosť voči Štatistickému úradu skutočne týka, vypracujeme pre vás na základe dodaných podkladov cenovú ponuku a vysvetlíme vám všetky okolnosti našej prípadnej spolupráce.

Konzultáciu vám poskytneme zadarmo. Navyše, ak sa rozhodnete využiť naše služby, získate prvé mesačné hlásenie úplne zadarmo, a to bez ohľadu na jeho rozsah a komplikovanosť.

 

Ako začať:

 • Kontaktujte nás a vysvetlíte nám vašu situáciu.
   
 • S vašou pomocou zistíme, či sa ohlasovacia povinnosť na vás skutočne vzťahuje.
   
 • Ak nie, nemusíte podávať žiadne hlásenie. Ak však túto povinnosť skutočne máte, pošlete nám podklady z jedného mesiaca, za ktorý musíte podať Intrastat hlásenie.
   
 • Na základe dodaných údajov vám vypracujeme cenovú ponuku.
   
 • Ak budete s cenovou ponukou súhlasiť, uzatvoríme s vami mandátnu zmluvu, na základe ktorej vás budeme zastupovať v komunikácii so Štatistickým úradom.
   
 • Ak ešte nie ste zaregistrovaní na Štatistickom úrade, zaregistrujeme vás.
   
 • Prvé Intrastat hlásenie od nás dostanete zadarmo a následne vás budeme každý mesiac upozorňovať, aby ste nám dodali údaje potrebné na podanie jednotlivých hlásení.
   
 • Tým vaše starosti končia a naša práca začína.

Máte záujem o spoluprácu alebo potrebujete poradiť? Napíšte nám.

NÁŠ PRÍBEH

                                                                                 

Igor Matejovský, obchodný riaditeľ

Pomoci slovenským podnikateľom v oblasti systému INTRASTAT-SK sa venujeme už od vstupu Slovenska do Európskej únie, teda už od príchodu tohto systému na Slovensko.

Prečítajte si náš príbeh

Čo o nás povedali

Dobrý deň,

chcela by som veľmi pekne poďakovať za rýýchlu, 101% pomoc. Pán Matejovský je veľmi milý, prijemný aj cez telefonát vysmiaty pán, ktorý veľmi ochotne a vždy pomože a zároven aj svojim milým prejavom nám zpríjemný deň. Škoda, že takých milých ľudí nie je viac :)

Ešte raz ďakujeme za super, rýchli servis pánu Matejovskému.

Pekný deň

Ďurčová K. ZLATNICTVÍ RÝDL - BRATISLAVA

POZOR: PRVÉ HLÁSENIE ZDARMA

 Dostali ste upozornenie, že máte povinnosť podávať hlásenie INTRASTAT SK? Spracujeme pe vás prvé hlásenie zdarma.

 

HĽADÁTE POMOC S HLÁSENÍM INTRASTAT?

        Pripravíme Vám cenovú ponuku podľa  prvého hlásenia,                                 ktoré máte u nás  zdarma.